Vzorník Colour Card | Satin & Wall Paint

Neohodnoceno

Paleta všech odstínů Satin Paint (Satinových barev) a Wall Paint (Barev na stěnu)

29 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 3160
Vzorník Colour Card | Satin & Wall Paint
Neohodnoceno
220043 Wall Satin Paint Colour Card 1280x1024 V2
Novinka

Detailní popis produktu

Paleta všech odstínů nejnovější kolekce Wall Paint & Satin Paint barev od Annie Sloan. Paleta obsahuje 32 pečlivě vybraných a navržených odstínů a je vytvořena reálnými barvami. Annie paletu navrhla tak, aby si vybral každý a s výsledným odstínem byl spokojen.

Wall paint: Jedná se o velmi odolné, omyvatelné a bohatě pigmentované barvy na zeď. Původ odstínů je zakotven v dějinách umění, každý z odstínů vnese do vašeho domova luxus, jedninečný charakter a eleganci – ať už se jedná o starší nemovitost nebo novostavbu. Složení barev je na vodní bázi, obsahuje nízké VOC (organické těkavé látky) a je certifikováno i na dětské hračky. Avšak snese cokoli, co mu život postaví do cesty. Dostupné v prémiovém matném provedení s velmi mírným leskem.

Satin Paint: jednokrokové barvy, není nutné nátěr na závěr voskovat či lakovat. Jsou vhodné na všechny dřevěné či kovové prvky v interiéru, na nábytek, dveře, podlahové lišty či kuchyňské linky. Vytváří hladký, velmi odolný nátěr bez viditelných tahů štětce. Vhodné pro všechny namáhané povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky Annie Sloan™
Záruka: 2 roky