Služby na míru

Poradíme Vám s výběrem odstínu tak, aby dokreslil atmosféru místnosti nebo prostoru.

Zajistíme odvoz i kompletní renovaci nábytku a dekorací podle vašich přání.

 

Když jsem se pokoušel o renovaci s běžnými barvami z hobby marketů, aplikoval jsem minimálně 5 nátěrů.

Přesto nebyl výsledek takový, jaký bych si přál.

V praxi jsem si ověřil, že s barvami od Annie Sloan je renovace mnohem snazší a výsledky lepší.

 

Prohlédněte si ukázky z mé dílny:

 

Šatní skříň 

Tuto prostornou skříň z 50.let jsem našel v Kloboukách u Brna. Po válce byla součástí snad každé moravské domácnosti. Původně měla dýhovaný design s výrazným vzorem a lesklou úpravou. Upravil jsem ji technikou „ombré“, kdy jsem využil odstín barev Florence a Aubusson Blue. Díky této technice jsme spojily dvě barvy a vytvořili jsme zajímavý a líbivý design, který se hodí do moderního interiéru. Má prvky industriálního stylu a může být oživujícím prvkem ve větším prostoru.

                                        

        

 

Toaletní stolek

Tento krásný toaletní stolek s výraznými reliéfy pochází ze Střelic na Moravě. K jeho úpravě jsem využil křídové barvy v odstínu Louis Blue. K finální úpravě jsem použil čirý vosk Soft Wax Clear s probroušenými detaily. Barva je zjemněná bílým voskem Soft Wax White. Stolek je vhodný na každodenní použití pro dámy, které o sebe rády pečují. 

 

        

 

Psací stůl

Tento psací stůl ze 70.let pochází z Brna. Nalezl jsem jej v dílně. Využil jsem pevnou konstrukci k vytvoření jedinečného stolu. Odstín Paris Grey jsem využil na vnější část, odstín bílé Original na pracovní desku. Z důvodu vyššího zatížení jsem vrchní desku zalakoval čirým matným lakem Lacquer Clear Matt. Abych zvýraznil nedokonalosti a zjemnil sytý šedý odstín, použil jsme techniku suchého štětce pomocí AS Oval Brush. Ve finále jsem tuto část zavoskoval s Soft Wax Clear. Dnes dělá tento kousek nábytku radost mladé slečně v pokoji.

 

        

 

Rám okna

Tento rám okna jsem našel na skládce. Díky jedinečnému formátu a kreativitě se mi podařilo tento kousek přetvořit v koupelnovou skříňku. Použil jsem odstín Svenska Blue a povrch zavoskoval s Soft Wax Clear. Jemným probroušením jsem tomu dal patinu a opět zavoskoval s Soft Wax Clear. Dnes slouží jako skříňka s úložným prostorem v koupelně našeho zákazníka. 

 

                     

 

Polička

Tato polička mě zaujala svým výrazným rustikálním vzhledem. Našel jsme ji v Dolních Dunajovicích. Využitá barva je Oxford Navy, pro zvýraznění povrchu jsem využil krakerovací techniku pomocí této sady, díky které jsem docílil popraskaného vzhledu. Reliéfy jsem zvýraznil pomocí zlatého vosku a dodal tak poličce šmrnc.

 

       

 

Renovace kuchyňské linky

Tato kuchyňská linka v apartmánu v Mikulově byla poškozena po havárii vody. Nejprve bylo nutné ji rozebrat, obrousit a ošetřit plíseň. Korpus jsem nalakoval třemi vrstvami laku Lacquer Clear Gloss. Dvířka jsem přebrousil, vytmelil a nanesl odstín Lem Lem ve dvou vrstvách. K aplikaci barvy jsem použil stříkací pistoli, abych docílil rovnoměrného rozvrstvení barvy. Na závěr jsem dvířka ošetřil lakem Lacquer Clear Gloss, abych zvýšil jejich odolnost vůči každodennímu užití.

       

 

Renovace Vinařského domu Tanzberg

S důvěrou se na mě obrátili majitelé vinařského domu, abych oživil krásný interiér v srdci Mikulova. Začal jsem malováním stěn prostoru v odstínu Original Wall Paint. Pro jednotlivé prvky a nábytek jsem zvolil kombinaci odstínu barev Burgundy a Original. Vyrobil jsem barový pult na míru, doplnil barové židle, komodu, originální skříňku na zátky, zahradní nábytek a světla.