Piranesi Pink

Neohodnoceno

Piranesi Pink je broskvově růžová barva. Obsahuje však také žluté pigmenty, které jí dodávají jemnost. Je pojmenována po významném italském grafikovi a architektovi Giovanni Piranessi a odráží jeho lásku ke klasickému starověku a jeho obdiv ke kamenictví. Piranesi Pink je téměř tělové barvy a připomíná tuhnoucí omítku. Je nadčasová a dá se velmi dobře kombinovat. Odstín byl vyvinut tak, aby odpovídal barevnému mixu Chalk Paint odstínů Primer Red a Old White. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

od 259 Kč
Kód: 3062/120
Piranesi Pink
Neohodnoceno
piranesi pink
Novinka Tip
Objem: 120ml
Skladem (2 ks) 3062/120
259 Kč
Objem: 2500ml
Na dotaz 3062/250
2 090 Kč

Detailní popis produktu

Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.

Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů ve světě.
K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.