Neohodnoceno

Pemberley Blue

Pemberley Blue je elegantní chladnější odstín. Je to modrá barva mírně zelenkavě zabarvená a zesvětlená větším množstvím bílé. Tento odstín je populární pro svoji všestrannost a dobrou kombinovatelnost. Odstín byl pojmenován podle fiktivního statku pana Darcyho z knihy Pýcha a předsudek jako odkaz na jeho použití v honosných sídlech :) Odstín byl namíchán tak, aby korespondoval s mixem Chalk Paint barev Duck Egg Blue a Old White. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

Kód: 3071/120
Značka: Annie Sloan™
od 239 Kč
pemberley
Novinka Tip
Objem: 120ml
Objednáno (5 ks) | 3071/120
239 Kč
Objem: 2500ml
Objednáno (5 ks) | 3071/250
1 990 Kč


Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně france od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.


Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů 
ve světě.
K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení