Neohodnoceno

Pemberley Blue

Pemberley Blue je elegantní chladnější odstín. Je to modrá barva mírně zelenkavě zabarvená a zesvětlená větším množstvím bílé. Tento odstín je populární pro svoji všestrannost a dobrou kombinovatelnost. Odstín byl pojmenován podle fiktivního statku pana Darcyho z knihy Pýcha a předsudek jako odkaz na jeho použití v honosných sídlech :) Odstín byl namíchán tak, aby korespondoval s mixem Chalk Paint barev Duck Egg Blue a Old White. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

Kód: 3071/120
Značka: Annie Sloan™
od 239 Kč
pemberley
Novinka Tip
Objem: 120ml
Na dotaz | 3071/120
239 Kč
Objem: 2500ml
Na dotaz | 3071/250
1 990 Kč

Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.

Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů
ve světě. K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.

Zpět do obchodu