Canvas

Neohodnoceno

Canvas je mírně teplý neutrální béžový odstín plátna. Název odráží také všestrannost barvy, které vytváří výborné pozadí pro ostatní barvy – ať už barevného nábytku, kontrastních okrajů a dalších uměleckých doplňků v interiéru. Tento odstín byl vyvinut tak, aby odpovídal mixu odstínů Chalk Paint Country Grey a Pure. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

od 259 Kč
Kód: 3032/120
Canvas
Neohodnoceno
Canvas
Novinka Tip
Objem: 120ml
Na dotaz 3032/120
259 Kč
Objem: 2500ml
Na dotaz 3032/250
2 090 Kč

Detailní popis produktu

Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.

Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů ve světě. K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.