Neohodnoceno

Cambrian Blue

Cambrian Blue je studenější ocelově modrá barva, podobná tmavému denimu. Stejně jako tmavá džínovina se tento odstín hodí ke všemu. Název odstínu odkazuje na vzácnou hlínu v severním Rusku, která je ceněna jako nejvzácnější a nejcennější hlína na světě. Hlína Cambrian Clay obsahuje vysokou koncentraci chemických prvků stříbra, které jsme napodobili světlo odrážejícími šedými pigmenty. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

Kód: 3074/120
Značka: Annie Sloan™
od 239 Kč
cambrian
Novinka Tip
Objem: 120ml
Na dotaz | 3074/120
239 Kč
Objem: 2500ml
Skladem (1 ks) | 3074/250
1 990 Kč

Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.

Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů
ve světě. K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.

Zpět do obchodu