Neohodnoceno

Adelphi

Adelphi je jemný šedo-hnědavý odstín. Obsahuje malé množství červených i modrých pigmentů, které dopomohly vytvořit perfektně neutrální a teplou šedou barvu. Odstín byl inspirován významným neoklasickým architektem Robertem Adamem, který tento odstín často používal v designování interiérů – v domech, kostelech a divadlech. Výborný základ pro pastelově barevné doplňky. Tento odstín vychází z mixu odstínů barev Chalk Paint Paloma a Pure. Orientační vydatnost barvy: 27,5 m2 / 2,5 L 1,3 m2/120ml (11 m2/1L) Vydatnost je uváděna pro jeden nátěr, doporučujeme dva nátěry, zvláště pokud je přechod mezi původním a novým odstínem výrazný.

 

K dodání do 14 dnů.

Kód: 3026/120
Značka: Annie Sloan™
od 239 Kč
Adelphi
Novinka Tip
Objem: 120ml
Objednáno (5 ks) | 3026/120
239 Kč
Objem: 2500ml
Objednáno (5 ks) | 3026/250
1 990 Kč

Penetrace není nutná, ale doporučujeme ji, jedná-li se o novou, ještě nemalovanou zeď. Také pokud je stěna velmi zašpiněná a ani důkladné omytí teplou mýdlovou vodou s přidáním octa není dostačující (stěna zežloutlá od nikotinu, případně france od kávy, čaje apod.)

Doporučujeme nanášet štětcem Annie Sloan navrženým a vyrobeným speciálně pro tento typ barvy tak, aby se barva dostala do každé nerovnosti.Vyrobeno v Anglii.

Barva na stěny Wall Paint je velmi odolná, omyvatelná a bohatě pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníky ji řadí na přední příčky v oblasti stěnových nátěrů ve světě.
K dizpozici v precizně navržené paletě odstínů, krásně ladí s univerzálními křídovými barvami Chalk Paint™ a kolekcí látek Annie Sloan.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení