Neohodnoceno

Workshop - Základní techniky 16.10.2021

Základní techniky práce s křídovými barvami

Skladem (5 ks)
Kód: 977
Značka: Annie Sloan™
1 750 Kč
Kategorie: Workshopy
13327BEA 79CA 4158 9054 EE3D7574E698 1 201 a
Akce Novinka Tip

délka: cca 3 hod (+přestávky)

Program:

Představíme Vám dekorativní barvy Chalk Paint™ a naučíte se několik základních technik – styl „chic“ s použitím jednoho odstínu barvy, styl „shabby“ s viditelnou strukturou štětce, krakelování povrchu, lazurování, techniku „wash“, moderní hladký styl a patinování pomocí dvou barev. Také vám vysvětlíme, jak používat tmavý a světlý vosk, představíme nové barevné vosky, bílý a černý, s kterým například vytvoříte industriální či přímořský styl. Všechny techniky si vyzkoušíte na dřevěné cvičné desce, kterou si po skončení odnesete domů v plátěné eko-tašce, kterou si pomalujete. Po absolvování workshopu pak hravě zvládnete proměnu vlastního nábytku.

Místo konání: Freya Vintage Atelier, Náměstí 20/30, Mikulov

V ceně - zahrnut veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná deska, lehké občerstvení, výborná káva, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Vše co potřeba vzít s sebou: pohodlné oblečení, doporučujeme zástěru a nadšení pro tvorbu ! :)


Registrujte se na info@freyavintage.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté Vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě. Na místě je možná platba pouze v hotovosti.

V případě dotazů volejte na +420 602 733 373.

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré Chalk Paint™ barvy a knihy Annie Sloan. Sleva je platná 30 dní od konání kurzu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bc. Jakub David
Freya Vintage Atelier.