Neohodnoceno

Stolní hodiny z betonu Clockies

Bílé stolní hodiny z betonu jsou inspirovány minimalismem a základním geometrickým tvarem. Jsou osazeny dřevěnými rafičkami z ořechu na značkovém hodinovém strojku s tichým chodem. Své místo najdou na nočním stolku v ložnici, na poličce v obývacím pokoji nebo v kanceláři.

Skladem (1 ks)
Kód: 1925
Značka: Clockies
1 290 Kč
Kategorie: Bytové doplňky
Záruka: 2 roky
270 4 ct100404 stojaci hodiny sede
Novinka

Stolní hodiny najdou své místo v interiéru na nočním stolku v ložnici, na poličce v obývacím pokoji nebo v kanceláři. Lze je také zavěsit na zeď a použít jako malé nástěnné hodiny.

Originální vzhled hodin je dán ruční výrobou ciferníku a vlastním designem hodinových ručiček. Struktura betonu je na povrchu jasně viditelná a probarvená v celém objemu. Obsahuje nejkvalitnější portlandský cement, čisté křemičité písky, vodu a barevné pigmenty. Každý betonový výrobek je originál, časem zraje, má odlišnou povrchovou strukturu a odstín, který dává hodinám jedinečnost. Výrobky Clockies jsou navrženy, vyráběny a sestaveny v České republice. Design výrobků Clockies je chráněn prostřednictvím WIPO PROOF.

Srdce hodin pohání značkový hodinový strojek vyrobený v Evropě, má tichý chod a vysokou přesnost. Je napájen 1 AA baterií a nemá funkci budíku. Hodiny jsou určeny do interiéru, nevystavujte je vodě, vysoké vlhkosti, přímému slunečnímu záření.

 

Vlastnosti stolních hodin Clockies

  • designové hodiny na stolek, stůl či poličku
  • nezaměnitelná struktura betonu
  • tichý chod strojku
  • nemá funkci budíku
  • rozměr hodin: ø 10 x 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové stolní hodiny
Hmotnost: 0.45 kg
Produkt: stolní hodiny
Tvar: kulaté
Rozměr: ø 10 cm
Materiál: beton
Barva betonu: bílá
Ručičky: dřevěné ořechové
Design ručiček: jednoduché