O nás

O nás

Freya Vintage Shop & Cafe Mikulov

 

Na počátku celého vzniku Freya Vintage Shopu byla chuť zkusit si namalovat svůj vlastní kousek nábytku. Poznávali jsme barvy, technologie, techniky použití a nakonec jsme objevili barvy Annie Sloan™. Tyto barvy byly jasnou volbou a staly se součástí veškerých přeměn nábytku. Z nadšení ze všech vlastností, které barvy Annie mají, vznikla myšlenka naučit ostatní s těmito barvami „kouzlit“, dostávat je dál k lidem a dělit se o nápady a výsledky.

Od března 2018 je Freya Vintage Shop hrdým prodejcem barev Annie Sloan™ a k tomu Freya Vintage Shop uzpůsobila i svůj prodej a vybudovala novou prodejnu, která má každý kousek nábytku upraven těmito barvami.

Další milník byl den 3.11.2018, kdy jsme otevřeli naší kamennou prodejnu v Mikulově na Pavlovské ulici č.p. 15 a dále v červnu roku 2019 následovalo otevření zahradní kavárny, která je nyní součástí naší prodejny.

Freya Vintage Shop má být potěšením pro všechny smysly. Naleznete zde veškerý sortiment od Annie Sloan a to včetně textilu. Konceptem prodejny je inspirovat zákazníky, aby se nebáli používat různé barvy, zapojit fantazii a skloubit ji se svým interiérem, ve kterém žijí. Zákazníci zde mohou pořídit bytové doplňky různých značek a to i světových v podobě textilu do koupelny, ložnice, obýváku a nechybí zde ani vůně do interiéru.