O nás

O nás

Freya Vintage Shop & Cafe Mikulov

 

Na počátku celého vzniku Freya Vintage Shopu byla chuť zkusit si namalovat svůj vlastní kousek nábytku. Poznávali jsme barvy, technologie, techniky použití a nakonec jsme objevili barvy Annie Sloan™. Tyto barvy byly jasnou volbou a staly se součástí veškerých přeměn nábytku. Z nadšení ze všech vlastností, které barvy Annie mají, vznikla myšlenka naučit ostatní s těmito barvami „kouzlit“, dostávat je dál k lidem a dělit se o nápady a výsledky.

Od března 2018 je Freya Vintage Shop hrdým prodejcem barev Annie Sloan™ a k tomu Freya Vintage Shop uzpůsobila i svůj prodej a vybudovala novou prodejnu, která má každý kousek nábytku upraven těmito barvami.

Další milník byl den 3.11.2018, kdy jsme otevřeli naší kamennou prodejnu v Mikulově na Pavlovské ulici č.p. 15 a dále v červnu roku 2019 následovalo otevření zahradní kavárny, která je nyní součástí naší prodejny.

Freya Vintage Shop má být potěšením pro všechny smysly. Naleznete zde veškerý sortiment od Annie Sloan a to včetně textilu. Konceptem prodejny je inspirovat zákazníky, aby se nebáli používat různé barvy, zapojit fantazii a skloubit ji se svým interiérem, ve kterém žijí. Zákazníci zde mohou pořídit bytové doplňky různých značek a to i světových v podobě textilu do koupelny, ložnice, obýváku a nechybí zde ani vůně do interiéru.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení